Obalová technika

Slouží především k balení zboží na paletách do ovinovacích (stretch) fólií. Kompletní sortiment zahrnuje i další typy, nadstandardní úpravy a výbavu strojů.

EURM-400 – rotační rameno

Vhodný pro provozy s velkou balicí kapacitou (až 40 palet/hod.). Též vhodný pro balení lehkého zboží.

Plně automatický cyklus balení. Možnost zařadit do dopravníkových tratí nebo umístit samostatně. Až 20 balicích programů „One Touch“. Pre stretch 300 %. Programování a komunikace s řídící jednotkou pomocí operátorského panelu.
Automatické zavádění a ukončování fólie (na začátku, resp. konci balicího cyklu). Ostatní výbava je shodná s OSZ 420.

OSZ-420 – automat

3 přednastavené programy, s pružinovou brzdou fólie. Komunikace s řídící jednotkou pomocí minidispleje a klávesnice.
Optické snímání výšky palety. Orientovaný stop točny, pomalý rozběh a zastavení točny. Plynulá regulace rychlostí otáčení točny a pojezdu vozíku s fólií.

OSS-410 – automat

3 konfigurovatelné programy, motorické předpínání fólie. Vhodný pro provozy se střední až velkou balicí kapacitou (až 25 palet/hod.).
Volitelný motorický prestretch + 230 % nebo + 300 % (natažení 1 m fólie na 4 m). Programování a komunikace s řídící jednotkou pomocí minidispleje a klávesnice.

Automatické odseknutí fólie na konci balicího cyklu. Zabudovaná servisní diagnostika, optické snímání výšky palety. Přesný orientovaný stop točny, pomalý rozběh a zastavení točny.
Plynulá regulace utahovací síly, rychlosti otáčení točny a pojezdu vozíku s fólií.

OSP-430 – automat

3 konfigurovatelné programy, motorické předpínání fólie. Shodné s OSS-410, navíc má automatické tepelné odříznutí fólie.
Automatické přidržení fólie při zavádění k paletě. Velkoplošný dotykový display. Elektropneumatický pohon.

Ruční odvíječe

Používají se v provozech, kde je malá frekvence balení nebo tam, kde není vhodné umístit balicí stroj. Příkladem jsou provozy s více balicími místy, řidiči a podobně.

Handwrapper AE 3000

umožňuje pomocí dvou prstů předepínání fólie, a tím výrazně snižuje spotřebu fólie na zabalení palety. Je založen na stejném principu jako ovinovací stroje.

Ostatní modely ovinovacích strojů

V rámci našeho sortimentu jsme připraveni Vám nabídnout i další aplikace ovinovacích strojů, a to včetně strojů pro horizontální ovíjení (prkna, žebříky atd.) až po stroje se speciální výbavou, jako např. výřez v točně pro paletizační vozík, horní přítlačná deska apod.