PE fólie

PE Fólie Europlast

PE fólie jsou jedním z nejrozšířenějších zdravotně nezávadných obalových materiálů. Tyto fólie se vyznačují dlouhou životností, vynikající svařitelností a smrštitelností. Dobře odolávají povětrnostním vlivům, dají se lehce potisknout a mají dobrou odolnost i vůči chemikáliím. Jsou dobře recyklovatelné a patří k ekonomicky zajímavým obalovým materiálům.

Čím jsme jiní

  • Nabízíme komplexní sortiment a poradenství v oblasti obalových materiálů.
  • Tým proškolených obchodních zástupců navrhuje nová řešení v oblasti obalů.
  • Stále vyvíjíme a inovujeme obalová řešení tak, aby přinášela měřitelný prospěch našim zákazníkům.
  • Zavádíme na trhu nové druhy doposud nepoužívaných obalových materiálů.
  • Jsme šetrní k životnímu prostředí a nabízíme zpětný odběr odpadových obalů.
  • Redukujeme obaly, a tím snižujeme dopad na životní prostředí.
  • Společně se zákazníky vytváříme harmonické celky a vzájemná partnerství.

Novinky

31. 10. 2012

Ukončení realizace projektu Vzdělávání zaměstnanců

Společnost EUROPLAST, s.r.o. oznamuje, že úspěšně ukončila realizaci projektu vzdělávání, který byl podpořen zdroji z operačního programu Lidské zdroje a vzdělávání, výzvy č. 35 „Školení je šance“, projekt č. CZ.1.04/1.1.02/35.01033, s názvem: EUROPLAST, s.r.o. - zvýšení adaptability zaměstnanců a podpora konkurenceschopnosti firmy prostřednictvím vzdělávání. Realizace projektu byla ukončena dne 31.10.2012.
více
05. 01. 2012

Zpráva o průběžné realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců

Společnost E U R O P L A S T, s.r.o. informuje veřejnost o průběhu plnění realizace projektu č. CZ.1.04/1.1.02/35.01033 s názvem EUROPLAST, s.r.o. - zvýšení adaptability zaměstnanců a podpora konkurenceschopnosti firmy prostřednictvím vzdělávání. V průběhu roku 2011 byla realizována dodávky služeb týkající se všech klíčových aktivit realizovaných v rámci projektu.
více
31. 05. 2011

Realizace projektu Vzdělávání zaměstnanců

Společnost E U R O P L A S T, s.r.o.  zahájila realizaci projektu č. CZ.1.04/1.1.02/35.01033  s názvem EUROPLAST, s.r.o. - zvýšení adaptability zaměstnanců a podpora konkurenceschopnosti firmy prostřednictvím vzdělávání.
více
Zobrazit starší novinky

Přepravní balení

Přepravní balení
Jedná se o divizi, která zajišťuje dodávky obalových fólií určených k přepravě zboží, a to jak na paletách, tak ve skupinových baleních. Do sortimentu této divize patří paletizační fólie a pytle, stretchhood fólie, teplem smrštitelné fólie na balení jak potravin, tak i ostatních nepotravinových produktů. Příkladem jsou PET lahve s pitnou vodou, mouky, brikety, plastové tuby.
více

Spotřební balení

Spotřební balení
Obaly k přímému balení výrobků určených k přímé spotřebě. Jedná se o typy obalů vyrobených z materiálů: LDPE, HDPE, BOPP, CPP, AL, PET, PA, papír nebo různé kombinace těchto druhů, a to včetně potisků na centrálním válci. Tyto obaly jsou určeny převážně pro potravinářský průmysl. Dále jsou to obaly pro tiskárny, kartonáže, balící firmy apod.
více

Antikorozní fólie

Antikorozní fólie
Jedná se o speciální skupinu obalových materiálů určených pro zámořskou přepravu nebo přepravu materiálů, které nesmí podlehnout povětrnostním vlivům a vlhkosti vzduchu.
více

Stroje

Stroje
Tato divize navrhuje a dodává balící stroje a zařízení na základě požadavků zákazníka nebo na základě druhu baleného zboží. Jedná se jak o stroje ruční, poloautomatické, tak i plné automaty s možností zabudování do výrobních linek, včetně návrhů a kompletního servisu.
více
up
Váš internetový prohlížeč je zastaralý. Nainstalujte si moderní prohlížeč např.: Firefox.