Europlast Novinky
31. 10. 2012

Ukončení realizace projektu Vzdělávání zaměstnanců

Společnost EUROPLAST, s.r.o. oznamuje, že úspěšně ukončila realizaci projektu vzdělávání, který byl podpořen zdroji z operačního programu Lidské zdroje a vzdělávání, výzvy č. 35 „Školení je šance“, projekt č. CZ.1.04/1.1.02/35.01033, s názvem: EUROPLAST, s.r.o. - zvýšení adaptability zaměstnanců a podpora konkurenceschopnosti firmy prostřednictvím vzdělávání. Realizace projektu byla ukončena dne 31.10.2012.
ep_new8.jpg

Do tohoto data byly uzavřeny vzdělávací aktivity ve všech klíčových aktivitách, které obsahoval podporovaný projekt. Cíl zvýšit adaptabilitu zaměstnanců a podpořit konkurenceschopnost firmy prostřednictvím dalšího vzdělávání zaměstnanců společnosti jsme úspěšně splnili a počet úspěšných absolventů 341 osob je toho dostatečným důkazem. V rámci realizace projektu, v průběhu dvou let, vznikly tři inovované produkty, které budou sloužit jako nové nástroje a metodiky budoucího vzdělávání uvnitř naší společnosti.

Chtěli bychom také touto cestou poděkovat všem subjektům osobám i zaměstnancům, které byli v rámci realizace projektu aktivně činní a zvládali svoje úkoly vždy přesně a poctivě. Chtěli bychom poděkovat Ministerstvu práce a sociálních věcí, vyhlašovateli výzvy, za to, že jsme mohli realizovat tento zajímavý projekt a ze získaných prostředků zvýšit úroveň našeho vnitrofiremního vzdělávání. Chtěli bychom poděkovat také všem dodavatelům služeb, které jsme nakupovali během realizace projektu, za to, že nám přinesli nové poznatky a naučili nás něco nového, co se teď budeme využívat v naší podnikové praxi.

Společnost EUROPLAST, s.r.o. slaví v příštím roce 2013 dvacet let od svého založení a tak díky realizaci projektu vzdělávání jsme lépe připraveni na to abychom svoji pozici na trhu neustále úspěšně obhajovali.


V Praze dne 20.11.2012

Ing. Miroslav Čížek – jednatel společnosti

Více informací o průběhu projektu naleznete na webu esfcr.cz
zpět
up
Váš internetový prohlížeč je zastaralý. Nainstalujte si moderní prohlížeč např.: Firefox.